Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16: The Times They Are a Changeling
#56
Za mňa osobne naj epizóda v S6 (spolu s "No Second Prances").
+ Ako už mnohí vedia, som veľký fanúšik reformovaných záporákov (niekto musí byť) a ja som práve vďačná za ďalších (keďže pre záporákov /zlo nemám sympatie). Nič ma nedojme viac, ako ich príbehy o hľadaní cesty k dobru.
+ Thorax je neuveriteľne roztomilý a takí mi Changelingovia prišli vždy a túžila som vidieť nejakého dobrého. My dream fullfilled.
+ Moja NAJ Spikeova epizóda bez debaty. Jeho development a vzťah s Thoraxom tu bol úžasný (i jeho drobnú zradu ja považujem za skvelý a o to dojímavejší ťah)
+ Spikeov song. Yup, mne sa páči (možno samotná pieseň nieje AŽ tak úžasná, ale ten text... proste pri tom nemôžem neplakať a to je pre mňa hlavný faktor).
+ STARLIGHT. Konečne sa objavila aj niekde, kde nemala hlavnú rolu (po SUYL). To ma vždy teší a už som sa bála, že ju do jej ďalšej epizódy neuvidím.
+ Flashbacks (TOTO ocením v každej epizóde, jeden z mojich naj faktorov).

Zápory tu pre mňa výnimočne niesú (teda priala by som si, aby Starlight bola prvá, čo Thoraxa pochopí, ako bývalá záporáčka a tajne stála na jeho strane. Ale nejak príliš mi to nevadí /nieje to podstatné).

Priala by som si viac epizód v S6 v tomto "feels" a nostalgickom duchu, či nejakú veľkú udalosť (ako v S5 a S3). Stále je to pre mňa slabšia séria oproti ostatným, ale epizódy ako táto to dosť vylepšujú (hoci je ich tu málo). S5 u mňa v tejto oblasti a všeobecne stále vedie.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16: The Times They Are a Changeling - od Annabell - 22.08.2016, 17:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)