Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16: The Times They Are a Changeling
#58
Pro mě jeden z přelomových dílů.

Až do této epky, jsem totiž považoval všechny měňavce za tu nějvětší současnou hrozbu poníků z Equestrie, kteří nemají v hlavě nic jiného, než se nažrat láskou, vycucnout poncly a zase táhnout dál pod vedením svoji mamá Chrysky. Všech 100% měňavců jsem tak viděl a nechtěl si připustit, že tu může být třeba jen jeden, kterému se to nelíbí už od larválního věku a rád by měl vedle sebe alespoň nějakého kamaráda a mít jiný život.
No a vida ho. Jeden tu přeci jen je Twilightsmile

Pro mne tam bylo hodně moc překvapení.
+ Líhnutí nové generace ve stádiu larev? Wow. To jsem nečekal, že něco takového uvidím! Pinkiegasp
+ Thorax mluví a proměňuje se i v neživé věci! Opravdu jsem nějak v podvědomí měl zakódováno, že mluví jen Chryska.
+ Twili vs Cadence a jejich pozdrav. Tak nějak jsem doufal, že je ještě někdy uvidím, jak si spolu dávají berušky a tento poznávací pozdrav se bezvadně hodil do událostí kolem měňavců. YaY Pinkiehappy
+ Spike je už velký zvíře, jen to nesmí krapet přehánět se svou pravdou. Hřebci ve stráži by se totiž mohli umlátit smíchy. Rainbowlaugh
+ Song? Uvést úhlavního nepřítele do stavu kamarádského a k tomu ještě před dvěma princeznama, celou gardou a nasupeným Shiningem, byl heroický výkon a za to ti tleskám Spiku. Twilightsmile

Stejnak to pro Thoraxe musela být veliká odvaha, odloučit se od svého domova, od svého druhu. Avšak když taková bytost v sobě cítí, že nechce být takovým a jinak to nejde, tak je na čase to prostě zkusit. Odhodlat se podívat i na druhou stranu a pokusit se o to, co se asi žádnému měňavci nepovedlo. Sblížit se s equestrijskými bytostmi tak, aby ho alespoň trochu měli rádi. Jak dlouho musel být sám, než se seznámil se Spikem? To už asi nezjistíme. Avšak cítit v sobě tu prázdnotu, že se už nemůžete vrátit zpět a naopak cítit tu nejistotu, zda se někdy povede být s novými kamarády, je asi ta největší tíha, jakou Thorax měl. Pinkiesad2

"Vítej Thoraxi v novém světě mezi přáteli." a poprvé v této sérii dávám plných 10/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16: The Times They Are a Changeling - od Blue Storm - 22.08.2016, 19:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)