Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím podpořte Vavacunga
#3
Vavacung má slušný patreon a podporu
tady nejde o škody samotné ale o princip.

ten troll míří na všechny včetně mě, jako by světu prokazoval službu tím že krade cizí věci a předává je ostatním jako nějaký podělaný Robin Hood.
Dokonce se snižuje k osobním urážkám (v odpovědi na můj deník ho nazývá Vavacumshot) a vlastně říká, nacpu vám jeho práci do chřtánů zadarmo i kdyby jste se tím měli zadusit.
A co víc, tenhle chytrák má pocit že mu to projde protože se jedná o solového kteslíře - ale nikdy by podobnou štvavou kampaň nezahájil proti firmě jako je Hasbro nebo Marvel - protože by ještě jeho prapravnoučata žily v lepenkové krabici v parku aby zaplatili odškodné a soudní výlohy.
tohle je něco co je absolutně v protipólu všemu za co Bronies bojují. Bez ohledu na to jestli by sis koupil adult themed balíček nebo ne, tak rozdávat něco co není tvoje je prostě špatné - a tím spíš že autor dal omezenou možnost dostat to zadarmo a slušně požádal o podporu od lidí kterým na něm upřímně záleží.

Místo toho se objeví takový toxický zmetek který má pocit že to musí dostat zadarmo všichni protože autor z vlastní dobroty dal možnost omezeného free downloadu.

Jistě, technicky vzato si Vavacung naběhnul - protože se vždycky najdou upíři kteří zneužijí dobroty a vycucají tě do sucha, ale pak se není čemu divit že je z toho autor rozmrzelý má pocit že jeho práce je zvytečná. V konečněm důsledku to dělá otravnou povinnost z něčeho co jsem měl rád
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět


Příspěvků v tématu
Prosím podpořte Vavacunga - od Inlustris - 15.01.2017, 20:21
RE: Prosím podpořte Vavacunga - od Fang - 16.01.2017, 00:02
RE: Prosím podpořte Vavacunga - od Inlustris - 16.01.2017, 00:16
RE: Prosím podpořte Vavacunga - od Fang - 16.01.2017, 00:57
RE: Prosím podpořte Vavacunga - od Žeryk - 16.01.2017, 01:36
RE: Prosím podpořte Vavacunga - od Jita32 - 16.01.2017, 20:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)