Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázkové experimenty hviezdosze
#4
(16.03.2017, 21:36)hviezdosz Napsal(a): 1)Myslíte, že to mám zabalit rovnou, nebo ještě vydržet? Já vím, že začínám, vím, že moje kreslení není žádným uměním. Ale má intuice mi napovídá, že se stejně nijak moc nezlepším a že mé budoucí pokusy ani nebudou vypadat vůbec nijak k světu, natož umělecky. Tož jsem tak nějak na vážkách no.

Každý začíná s ne úplně optimálními obrázky. Ty tvoje vypadají lépe než mé první. Určitě se můžeš dostat dál, než si myslíš. Pinkiesmile

(16.03.2017, 21:36)hviezdosz Napsal(a): 2)Chtěl bysem přejít na pastelky. Co doporučujete do začátků? Něco levného prosím. Stačí obyčejné pastelky z kdejakého papírnictví? Jakou hrubost, kolik odstínů/barev atd? A když budu kreslit pastelkama, mám ten obrys potom nějak zvýraznit, nebo tam obrys nesmí být?

Jakékoli, na začátku stačí, když se ti s nimi bude příjemně kreslit. K druhé části, záleží na stylu, kterým budeš chtít kreslit. Někdo kreslí tak, někdo tak.

(16.03.2017, 21:36)hviezdosz Napsal(a): 3)Jak mám postupem času přejít na to, abysem už nemusel používat jako referenci MLP a začal kreslit, to co mám právě v hlavě? To stačí prostě obkreslovat MLP tak dlouho, než mi to samo přejde do krve, nebo je v tom nějaký jiný fígl? Mám totiž v hlavě dva celkem dobré nápady na kresby, které bysem někdy v budoucnu (nemusí být hned) chtěl přenést na papír.

To přijde samo s praxí. Zkoušej kreslit s referencemi i bez nich. Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Obrázkové experimenty hviezdosze - od Skřivan - 16.03.2017, 23:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: