Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázkové experimenty hviezdosze
#5
Rád vidím, že tvoje Luna zvládá němčinu (jen hádám, sám německy neumím). Pinkiesmile

Jinak na prvotní pokusy to není zas tak špatné. Otázku, zda máš ve svém úsilí pokračovat, si ale musíš zodpovědět ty sám. Chápu, že by tě asi potěšilo slyšet nějaké povzbuzení typu "je to dobrý, rozhodně pokračuj!", ale brutální skutečnost je taková, že to závisí jen a jen na tom, jestli tebe to baví, a jestli ty se v tom chceš zlepšit. Ajsmug

Osobně si myslím, že s trochou cviku a motivace by ses dokázal posunout o mnoho dál. Pokud si dokážeš sám uvědomit, co děláš špatně a co by se dalo ještě zlepšit, tak je to pro tebe velká výhoda. Sleduj ostatní tvůrce, jak si s problematickými partiemi poradí oni, a inspiruj se. Překresluj postavy ze "skrínšotů" a aktivně si uvědomuj, jak a proč je vedena každá křivka. Zanedlouho bys měl být schopný nakreslit postavu poně z hlavy. To všechno ber ale s nadsázkou, neboť jde o rady od někoho, kdo naposledy používal tužku na základce, a to ke šťouchání spolužáků do zad.

Závěrem, budeš někdy publikovat i nějakou hudební tvorbu? To mě zajímá o něco více. Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Obrázkové experimenty hviezdosze - od Aelipse - 17.03.2017, 00:03

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)