13.08.2017, 17:44
Ten šnek mě dostal. Hodně dobrý.
Jinak při kreslení mýho si mi kočka lehla před note a ocas měla na tabletu. Kreslilo se mi fakt blbě jak zavazela.
Jinak při kreslení mýho si mi kočka lehla před note a ocas měla na tabletu. Kreslilo se mi fakt blbě jak zavazela.
Ta, která barví břízy.


![[Obrázek: my_little_kitty_by_coco_drillo-dbjwm33.png]](https://pre06.deviantart.net/7c7d/th/pre/f/2017/225/2/d/my_little_kitty_by_coco_drillo-dbjwm33.png)