Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dotaz] Dokázali byste představit svojí MLP tvorbu formou rozhovoru před kamerou?
#14
Věc je vcelku jednoduchá - byl jsem požádán o zprostředkování kontaktu na lidi, kteří v CZ/SK komunitě bronies tvoří, aby komunitu po představili z té kreativní stránky tzn. ne primárně formou reklamy na sebe, ale jako představení fanoušků MLP neznalé veřejnosti (osobní představení je samozřejmý důsledek, ale ne primární účel).

Co se týče konkrétní formy, tak půjde o cca 2-3 min vstup s (cituji) "s důrazem na vizuální a specificky zábavný obsah". Tedy věci, které se dají po audiovizuální  stránce snadno prezentovat v krátkém čase - bavili jsme se o kresbách, hudbě, animaci a cosplay. Zda bude zájem o literaturu to nevím, ale co se bude natáčet a zařazovat do výsledku není na mě - kontakty klidně předám, rozhodnutí je na někom jiném. Natáčení patrně bude probíhat v Praze, přibližně v půlce března, po individuální dohodě. Součástí výsledku bude ukázka vašeho díla, takže se předpokládá, že dáte souhlas k jeho použití pro tento účel. Prezentace nezahrnuje žádný honorář pro účinkující.

Kdo pojede tenhle víkend na Friendship Fest, tak o tom můžeme... hodit řeč Twilightsmile

Takže... kdo má zájem do toho jít, nechť mi do PM pošle e-mailový kontakt na sebe a nějaký link na dílo jako ukázku. Obojí přepošlu dál.

Samozřejmě pokud vás napadne nějaký obor tvorby bronies, na který jsem zapomněl, tak sem určitě napište.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Dotaz] Dokázali byste představit svojí MLP tvorbu formou rozhovoru před kamerou? - od Jamis - 28.02.2018, 12:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)