Anketa: Chcete Twillight jako Alicorna?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
30.77%
56 30.77%
NE
50.55%
92 50.55%
MOŽNÁ
18.68%
34 18.68%
Celkem 182 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight Sparkle je alicorn v Season 3
#36
Trošku jsem přemýšlel nad tím, co by mi na téhle změně opravdu vadilo .... no, ani ne tak docela trošku protože jsem skoro celou noc vůbec nespal. Rainbowlaugh

Asi začnu tím, že jsem velmi kritická osoba k čemukoliv a komukoliv (proto taky nemám problém říci, co se mi líbí a ne). Mé nároky jsou velmi náročné (a sám vím že velmi těžko splnitelné) a pokud něco ani z části nesplňuje mé požadavky, tak je mi to proti srsti.
Samotná podstata Alicornů je velmi silně stavěná proti mým nárokům, tudíž dochází k ohromnému propadu oblíbenosti. Výjimkou je však Luna. Že je alicorn mi vadí, ale vyrovnává to její chování a povaha (a vzhled, mám rád tmavé barvy Rainbowlaugh).
Už v druhé sérii u mě došlo k určitým fázím tichého bručení a nesouhlasu s tvorbou vývojářů a to zejména v posledních dvou dílech a byly zde dva faktory, které to způsobily.
1. faktor nastal tehdy, když byla Twilight doručena pozvánka na svatbu a náhlé odhalení postavení jejího bratra.
2. faktor nastal tehdy, když jsem se dozvěděl, s kým se má oženit a kdo jí byl za chůvu.

Jde o to, že nemám rád, když je někdo, nebo se považuje, za něco více, než jsou ostatní (také odsud pramení můj odpor k RD a láska k AJ). Z důvodu těchto faktorů se mi začali hlavou honit myšlenky o tom, že Twilight je přeci jenom něco více, jak ostatní z mane6, přičemž to opět vede ke klesání na mém žebříčku oblíbenosti.
Přeměna Twilight na alicorna by tedy vedla k úplnému propadu do zapomnění. Změna je sice dobrá, ale jsou věci, které jsou dobré, takové, jaké jsou a už vůbec ne s takovými razantními změnami.
Nicméně, co jsem viděl preview s titulkama a už se dověděl, o čem tam hovoří, mám z toho akorát ještě horší pocit. Ajsleepy Ale grafické vylepšení se musí uznat. Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od CutePenguin - 04.11.2012, 10:16
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od Návštěvník - 07.02.2013, 01:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)