Anketa: Chcete Twillight jako Alicorna?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
30.77%
56 30.77%
NE
50.55%
92 50.55%
MOŽNÁ
18.68%
34 18.68%
Celkem 182 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight Sparkle je alicorn v Season 3
#39
Twilight ako alicorn je totálna blbosť. Ak náhodou autori to už spravili tak, mne je to jedno, je to ich seriál. I keď mne sa to veľmi páčiť nebude, nie som osoba ktorá by kričala za každú zmenu „RUINED FOREVER!“.

Xeelee Napsal(a):Buď sem úplně blbej, nebo ten obrázek dělal nějakej blázen. Spíš než důkazy/náznaky alicornizace to vypadá na počin konspiračního teoretika.


Presne moje slová. To nie sú dôkazy na alicornizaciu ale skôr chyby, iné myšlienky a vyjadrenia a ak sa nemýlim tak tie plyšové hračky sú nedokončene prototypy (ak správne viem ktorý je to obrázok, v tomto okamihu to na EQD neviem najsť).

Tails Napsal(a):Stejně, kdyby to opravdu zamýšleli, tak to budou tajit a nebudou to dávat takhle okatě najevo, podle mě je to jen nějaká chyba, ty jsou dneska všude.


Súhlasím, na to že by to mala byť nejaká veľká vec v príbehu tak to by mali skôr tajiť než ukazovať. Twilightsmile

RadlanJay Napsal(a):Hmmm mě tak napadá, proč by vám vadilo, že by Twilight měla křídla?
Teda, odsoudit někoho jen proto, že má možnost mít velké plus, je vcelku povrchní, nemyslíte?


Ľuďom sa pravé nepáči keď je niekto príliš nad ostatnými, príliš dobrý. Ak sa nemýlim tak v Fanficoch sa to nazýva Mary Sue. Ani alicorn avatary či OC nie sú uznávané, s jedinou výnimkou je OC Lauren Faust, ten je alicorn.

vtipoman Napsal(a):Ale ještě neřekněte,že jí ty křídla nesluší .


Nesluší. Ba ešte je to u mňa proti srsti.

A na záver, ak to tak nakoniec tvorcovia spravia, tak s tým už nič nespravíme. Je to ich seriál.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od MBite - 04.11.2012, 11:56
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od Návštěvník - 07.02.2013, 01:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)