Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 & 2: The Beginning of the End
#7
To by mohli, Storm Kinga už takto vlastne plácli v 22. časti. Lenže predsalen Tempest by mala trošku inakšiu rolu ako len nechať si nakopať zadok Sombrom ako zvyšok stráží. A tam to už chce dabing...
Bow to the Princess!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 & 2: The Beginning of the End - od LEGION_1 - 08.04.2019, 21:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)