Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 3: Uprooted
#2
Pro mě jedna z těch lepších epizod za poslední dobu Twilightsmile ne že by ostatní byly nějak výrazně horší, spíš je to tím, že se příběh nesl v duchu prvních sezón MLP:FiM.

Překvapení na začátku - čekal jsem co to bude a chvílemi to vypadalo, že ve škole nastalo zkouškové období Rainbowlaugh epizody s young6 mám hodně rád. Ukázky z míst kde žijí a jak se snažili získat podpisy... jo, něco mi to připomnělo. Všimli jste si taky, že u většiny z nich se podoba strachu změnila? U Smoldera a Galluse je stejná, Sandbar, Ocellus, Siverstream a Yona měly jiné, než v epizodě What Lies Beneath.

Byl jsem vážně zvědav, jak se vypořádají s tím, co na ně padlo. Young6 mě vždycky trochu překvapí tím, že se učí jeden od druhého ty lepší věci, byť stále zůstávají sami sebou. Nečekal jsem, že Yona tomu tentokrát dá rozuzlení, ale dává to smysl - s Yaky je to v seriálu dost často random, ale jejich kultura začíná pomalu dávat smysl. Na tohle téma doufám bude ještě epizoda o gryfech, která zatím jako jediná není podrobněji přiblížená (od doby kdy Griffonstone v páté sezóně navštívila Pinkie a Dashie).

... a jsem vážně zvědav, jakou roli ještě Strom Harmonie bude hrát. Každopádně závěr téhle epizody na mě působí i tak trochu jako vyhlídka do budoucna, za hranice 9 sezóny a způsob jak některým prvků, které v seriálu přetrvaly mnoho sezón, dát novou podobu, která může přetrvat.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 3: Uprooted - od Jita32 - 13.04.2019, 22:09
RE: Epizoda 3: Uprooted - od Jamis - 19.04.2019, 12:49
RE: Epizoda 3: Uprooted - od LEGION_1 - 19.04.2019, 19:32
RE: Epizoda 3: Uprooted - od Wrench - 19.04.2019, 15:38
RE: Epizoda 3: Uprooted - od Jamis - 20.04.2019, 14:06
RE: Epizoda 3: Uprooted - od Martin - 09.05.2019, 07:58
RE: Epizoda 3: Uprooted - od LEGION_1 - 09.05.2019, 10:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)