Anketa: Chcete Twillight jako Alicorna?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
30.77%
56 30.77%
NE
50.55%
92 50.55%
MOŽNÁ
18.68%
34 18.68%
Celkem 182 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight Sparkle je alicorn v Season 3
#48
Překvapuje mě jak negativní emoce toto téma vzbuzuje. Seknout s MLP, zanevřít na celé MLP… To snad ne, přátelé.
(04.11.2012, 10:16)CutePenguin Napsal(a): Jde o to, že nemám rád, když je někdo, nebo se považuje, za něco více, než jsou ostatní (také odsud pramení můj odpor k RD a láska k AJ). Z důvodu těchto faktorů se mi začali hlavou honit myšlenky o tom, že Twilight je přeci jenom něco více, jak ostatní z mane6, přičemž to opět vede ke klesání na mém žebříčku oblíbenosti.
Takže chudák vinou svého původu klesá v oblíbenosti, aniž by za to mohla… Připadá mi to jako typická závist a odpor k bohatým a úspěšným. Ano, Twilight pravděpodobně pochází z vysoce postavené, možná i šlechtické rodiny. Má extrémní magický talent. Celkem mě udivuje že u tebe nebyla v oblíbenosti na nule, když je od začátku jasné, že je osobní studentkou vládkyně a skoro bohyně.
Jenže. Druhý aspekt Twilight je skromnost – Raději tráví čas s přáteli, než by si žila, pravděpodobně jako prase v žitě, v Canterlotu. Před GAP Trixie nechtěla jít na pódium, aby si někdo nemyslel že se předvádí. Svůj původ (až na zjevné spojení s Celestií, které těžko skryje) před ostatními neřešila, nikdy se o něm nezmiňovala a když už ho využila, bylo to jen pro dobro jejích přátel (nechtěla jít na Gala, i když byla zvaná, protože by tam nemohla být se všemi. Zajistila Rarity ubytování v Canterlotu.)
Sama si zjevně velmi dobře uvědomuje, že přátelé pro ni znamenají vše a to co dokázala (NMM, Discord, Chrysalis) by bez nich nikdy nezvládla.

To že pro ni Celestie chystá nějaký vyšší cíl je zjevné. Navíc se mi to líbí, protože to vysvětluje spoustu věcí. Od začátku je zjevné, že Celestie do všech globálních problémů (již zmínění 3 záporáci) zasahuje jen minimálně. Nechává to vyřešit Twilight. Každou tuto věc můžeme brát jako zkoušku. Její odeslání do Ponyville a „kouzlo přátelství“ je způsob jak z ní vychovat zodpovědnou, spravedlivou a dobrou osobu. Každý z jejích přátel je aspektem toho, jaký by měl člověk být. Twilight je mocná a možná bude ještě víc, je důležité aby byla moc ve správných rukou.
Pokud by se tedy stala Alicornem, pokračovalo by se IMO dál úplně normálně. Dál by byla s přáteli, dál by prožívali dobrodružství, jen by mohla létat – come on, to už celkem v pohodě může teď. Spíš je otázka, jestli ten dar nakonec při své skromnosti neodmítne, nebo neodloží do budoucna.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od CrystalShine - 05.11.2012, 10:00
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od Návštěvník - 07.02.2013, 01:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)