Anketa: Chcete Twillight jako Alicorna?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
30.77%
56 30.77%
NE
50.55%
92 50.55%
MOŽNÁ
18.68%
34 18.68%
Celkem 182 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight Sparkle je alicorn v Season 3
#51
Darm Napsal(a):Překvapuje mě jak negativní emoce toto téma vzbuzuje. Seknout s MLP, zanevřít na celé MLP… To snad ne, přátelé.


Ja by som určite neskončil s MLP, i keď by u mne klesla obľúbenosť, stále by bola dosť veľká na to aby som pokračoval vo sledovaní.Twilightsmile

Niektorý ľudia majú Twilight rád tak ako je doteraz, alicornizácia nieje malá zmena, môže sa to u nich zdať ako keby to bola úplne iná postava. Za to budú dosť nešťastný a možno aj s MLP skončia.

Ja som ale toho názoru, že plakať a kričať „ruined forever!“ je trápne. Je to voľba tvorcov, my môžeme len pozerať ďalej alebo ísť na niečo iné.

Darm Napsal(a):Od začátku je zjevné, že Celestie do všech globálních problémů (již zmínění 3 záporáci) zasahuje jen minimálně.


Zabúdaš na laserový duel s Chrysalis, pochybujem že to bol minimálny zásah. No ale dopad na fanúšikov "neporaziteľnej" Celestie a ich „omg, wtf“ komentáre, na to nezabudnem. Rainbowlaugh

Darm Napsal(a):Ano, Twilight pravděpodobně pochází z vysoce postavené, možná i šlechtické rodiny.


Rainbowhuh Kvôli tejto vete som si musel prečítať celý článok o Twilight na wiki, či mi náhodou niečo neušlo. To že jej brat je na vysokej pozícií a jej rodičia zabezpečili jej magickú školu, neznamená že sú šľachtická rodina.
Niekedy stačia peniaze.Pinkiesmile

MidnightShadow Napsal(a):Taky se mi zda podivne, jak Twilight vsichni zavidi.


Ja by som to dvakrát závisťou nenazval. Oni nezávidia Twilight, oni chcú ju mať takú istú ako je doteraz. Nechcú zmenu. Je možné že sa boja že to stratí to svoje čaro.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od MBite - 05.11.2012, 11:07
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od Návštěvník - 07.02.2013, 01:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)