11.11.2012, 16:11
Tak jsem bohužel přešel zpět na Winy
(Ikdyž mám Ubuntu hrozně rád. Máme pocit, že potřebujou ještě trochu času.)
A tady je moje slibovaná plocha:
Řekl bych že se mi docela povedla.
(Ikdyž mám Ubuntu hrozně rád. Máme pocit, že potřebujou ještě trochu času.)A tady je moje slibovaná plocha:
Řekl bych že se mi docela povedla.


![[Obrázek: 2lu2ng3.png]](http://i50.tinypic.com/2lu2ng3.png)