Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Sleepless in Ponyville
(14.12.2012, 12:10)Mr.Desolator Napsal(a): Víceméně souhlas Pinkiesmile. Bylo to příjemně vyvážené a neměl jsem pocit, že by to sneslo o min. 10min delší stopáž, tak, jako se mi pozdávalo u mnoha jiných epizod. A vidět Lunu je vždycky fajn Twilightsmile.

BTW. Když jsem se dočetl, že Lauren končí s MLP a 3. série bude zcela prostá jejího vlivu, tak jsem se fakt lekl a na tuto sérii čekal s dost značnýma obavama. Protože co si budeme povídat, autorů je v celém teamu více a její vliv mohl být (zvlášť v první serii) dost značný. Zatím se zdá, že jsem se obával zbytečně a tvůrčímu teamu se podaří udržet vysokou kvalitu danou předchozíma sériema, hopefully ji dokonce zlepšovat Pinkiesmile Flutterryay

No, tak třeba já to vidím jinak. Sleepless in Ponyville je první díl, který jsem ochoten označit za povedený. A pokud bude každý další díl lepší, pak ano. Ale zatím mně nepřipadá, že scénáristi odvádějí dobrou práci. Jen fušují dohromady reference pro bronies a dětinskosti pro cílovou skupinu. Jako celek je to nevyvážené až hanba. Právě to, že si tolik lidí stěžuje na "příliš krátké díly" je příkladem neschopnosti zvládnout téma. Přitom by stačilo např. z Magic Duel udělat dvojdíl a rozvést všechny nápady a byla by to BOMBA.
Omlouvám se za OT.
Rainbow Dash stále vzhlíží k WonderBolts a snazí se něčeho dosáhnout (asi prostě jen"být cool"?) Bylo pěkné ji jednou vidět jako vzor a hrdinku pro někoho jiného.
A mám chuť vyrazit na vandr. Netábořil jsem přes deset let. Škoda toho sněhu venku Pinkiehappy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - od MBite - 09.12.2012, 01:21
RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - od Sójový lecitin - 09.12.2012, 17:26
RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - od krysohmyz - 14.12.2012, 17:18
RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - od Orion - 11.02.2013, 12:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)