Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Spike at Your Service
#33
(29.12.2012, 13:25)Azuliana Napsal(a):
Tak jsem viděla novou epizodu... a jsem zklamaná. Tahle epizoda se mi jako první opravdu nelíbila. Ze Spika, který do té doby byl popisován jako celkem schopný asistent (vede v podstatě celou knihovnu, umí péct koláčky, pomáhá Rarity) udělají nevtipnou nemehlo figurku jak z blbé americké komedie. To jim po těch dvou sezonách opravdu někdo sežere?
Jak bude vypadat děj bylo jasné už od prvních minut, ale to jsem schopná ještě zkousnout.
Timberwolfové byli moc pěkně naanimovaní, to se zas musí nechat. Ale celkově to nevyváží tu pachuť, která mi zůstala po sledování v puse. Za mě 3/10
Jak pomáhal Rarity? Potřebuju osvěžit paměť. Dělal něco jinýho než jehelníček? Proč by nemoh bejt schopnej organizátor a jinak naprosto nepraktickej a manuálně neschopnej drak? Takovejch lidí (odpovídajících třeba zažitejm představám o vědcích) po planetě běhá... Navíc to je komucká figurka, která padá ze žebříku, padá na ni obrovská kniha... Tahle epizoda mě ale taky nijak zvlášť nenadchla. Nějaký vtípky sou fajn, ale smysl epizody mi uniká.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Xeelee - 29.12.2012, 13:52
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Terok - 31.12.2012, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: