Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Spike at Your Service
#48
Po tomhle dílu jsem zmatený, jak včela ve Svobodném lese. Rainbowhuh

Hned na úvod nechci tvrdit, že to byl špatný díl. To ne. Ale pár věcí mi k tomu prostě nesedla.

Spike, který je dobrým pomocníkem č.1 u Twilight a má na starosti skoro ty samé věci, si u AJ s tím neumí poradit a zničí všechno na co sáhne?. To mi k němu opravdu nesedělo.

Cítil jsem se trochu divně, když Mane6 začala hrát pro Spikea to divadýlko, které se pak sice přerušilo ve skutečnost, ale Timberwolf, který se rozloží jak replikátor z SGA na atomy a zároveň se složí jak Optimus Prime z Transformers, který pak dostane šutříčkem do krku a on se tím zničí ( David proti Goliášovi? ), mi přišlo opravdu moc slaboučké.Applejackunsure

Nicméně tam bylo i pár povedených věcí.
AJ střílející šutry svýma mocnýma zadníma nohama, byla velmi dobrá ( alespoň budou mít tvůrci další matroš na výrobu PMV s palnými zbraněmi Pinkiesmile ).

Spike, který si rozmyslel AJ podat ruku, ale udělal to po poníkovsku ( bronies ). Zavřel pěst a dal Brohoof.

A Rarity!. Myslím si, že přemoci samu sebe, aby do své tlamičky vložila tak nechutnou věc, co byla na tom talíři, bylo pro ni tím nejodvážnějím počinem v životě. Twilightblush
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Blue Storm - 29.12.2012, 21:38
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Terok - 31.12.2012, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)