Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Spike at Your Service
#53
No, tak začátek perfektní - zábavný, timberwolfové byli dostatečně děsiví, ale jakmile Spike začne sloužit Applejack, tak nevím, jestli tvůrci zkoušeli, jestli si té změny nevšimneme, nebo co, ale že by Spike bxl až takhle nešikovný? Navíc ta jeho nešikovnost byla cílena vážně jenom na ty nejmenší, kteří se tomu i zasmějí, ale pro ostatní to bylo jenom hloupé zesměšňování sympatické postavy (a o tom, jak to muselo působit na Spikovi fandy, si raději ani nechci představovat). A zabití obřího Timberwolfa kamínkem, který ani nemohl cítit, působila spíše jako velmi šťastná náhoda, než hrdinský čin.Applejackunsure

Co mě na druhou stranu potěšil: Úvod, jak jsem napsal, byl skvělý, timberwolfové bezvadně animovaní, Fluttershy s Winonou mě rozesmála podobně jako Pinkie Pie projíždějící kolem CMC v zeleninovém voze (fakt nevím, proč, ale je to tak Rainbowlaugh), mane6 pohromadě a jejich ,,ďábelský plán" (Pinkie s knírkem rulezz) a i konec, kdy se Spike vrátil k Twilight, mě svým způsobem dojal Twilightsmile

Takže, za mě tak 5/10. Čekal jsem přeci jenom trošičku víc Applejackunsure
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Greytail - 29.12.2012, 22:48
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Terok - 31.12.2012, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)