Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Spike at Your Service
#63
(29.12.2012, 23:18)Melgarh Napsal(a): Timberwolfove - co to pouzili za japonsky Anime animaci? To vypadalo jako kdyby animovali ty timberwolfy v jinem programu a na green screen pak synchronizovali ostatni z Flashe.. proste byli uplne odjinud, neuhlazene, kompletne jiny styl designu nez MLP, jako kdyby tam vubec nepatrili.

Pak ty jejich pseudo-3D animace tak to uz jsem chtel to zastavit a rovnou napsat sem "WTF IS GOING ON".. Nestaci ze nacpali do serialu kone ze Saddle Arabia ktere uz odvadi pozornost od serialu svymi detaily, ale tez nyni timberwolfy ktere se pri rozpadu a makro zoomu na ty casti proste totalne odtahnou divaka od deje a zacne se zamyslet nad Timberwolfy misto aby koukal dal na serial.. pripada mi, jako ze chteji zkloubit G1 detaily s G4 jednoduchym stylem.. Twilightoops

Mě se tenhle pseudo 3D styl timberwolfů a jejich animace líbila. Působilo to nezvykle, ale za odvádějící pozornost od seriálu nebo vyloženě špatné bych to neoznačil. Stejně tak i koně, bylo pěkné vidět někoho z nové části světa (navíc tam byli asi tak 4 sekundy a ke konci epizody, takže o odvádění pozornosti se opravdu uvažovat nedá).

(29.12.2012, 23:18)Melgarh Napsal(a): EDIT: hned na zacatku My Little Bloopers: Mistakes are forever - prvni zaber = 12 knih, dalsi zaber - 15!!! knih

Někdy okolo 11:19 (pokud si dobře pamatuji) zmizí Raritin roh a její hříva je divně spojena s hlavou. Ale to není všechno, tahle epizoda měla chyb více a byly docela snadno postřehnutelné.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Ondrahub - 30.12.2012, 13:31
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Terok - 31.12.2012, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)