Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Spike at Your Service
#74
(30.12.2012, 15:00)Fun1k Napsal(a): To jen lidé jsou přehnaně kritičtí.

No já si myslel, že to podobně dopadne ještě než jsem měl dodívanou S1 a četl jsem o odchodu Lauren Faust z projektu. A jen si to díl od dílu víc a víc potvrzuju. Od konce S1 to jde docela z kopce, S3 sleduju už jen abych viděl jestli jsou schopni mě překvapit (což jsou, pozitivně, ale občas i hodně negativně). Takhle to dopadá vždycky když se vezme dobrý nápad (odstaví se od něj autor) a někdo se na tom pokusí třískat manu. Vždyť už Jirka Žára říkával:

Jiří Žára Napsal(a):Dobře rozmyšlená dynamika pohybu v dynamických akcích dokáže zásadním způsobem zlepšit dojem z virtuálního světa. Obecně platí, že kvalitní animace potlačí špatný dojem z nekvalitního vzhledu modelovaného tělesa, avšak obráceně to neplatí.

O kvalitním, nekonvenčním a zajímavém příběhu tohle platí ještě 10× více, animace klidně můžou být reallife-like. Tím nechci tvrdit, že to všechno stojí a padá na Luaren Faust, to určitě ne, i ostatním se musí přiznat kredit, ale můžeš udělat graficky zajímavou show jak chceš, 10 gagů do každého dílu a každý aspoň s dvěma operníma dramatama, pokud začnou poníci požírat „kapkejky“ a vychutnávat „tea parties“ dopadne to…jak to dopadne. S G3 jsou myslím dost dobře obeznámeni všichni. S1 byl na začátku hodně nekonvenční animák s dobře vyprávěnými pohádkovými příběhy (za sebe dodávám, že jsem viděl i jisté RPG prvky), sem tam nějaký gag a tak. S3 už se na můj vkus moc zaměřila z původní cílové skupiny malých dětí na…no na bronies. Takže když to vezmu všehovšudy, vlastně za to můžete vy. Kdyby jste nevznikli a byli jste potichu, tak se nic takového nestalo Twilightsmile A vůbec to nepovažuju za přehnanou kritiku (s tím teprve můžu začít).
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Grunt - 30.12.2012, 16:55
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Terok - 31.12.2012, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)