Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Spike at Your Service
#76
(30.12.2012, 18:07)Fun1k Napsal(a): Já nevím, jestli jsem moc hloupý, ale nějak nedokážu rozlišit rozdíl mezi S1 a S2. V S1 bylo poznávání charakterů a Equestrie intenzivnější prostě z toho důvodu, že vše bylo nové. V průbehu S1 se nám utvořila většina univerza FiM, a proto v S2 museli zapracovat hlavně na dalších příhodách, které do něj zasazovali.

Na příběhu v S2 Lauren Faust ještě pracovala (třeba Return of Harmony) ale do konce série přestala. IMHO ten přechod nebyl ostrý, ale pomalý a je to v tom vidět (začalo to koncem dopisů a pokračovalo dál).

(30.12.2012, 18:07)Fun1k Napsal(a): Plně souhlasím, že v S3 se už dost zaměřují na dospělou část fanoušků. Ale já to nepovažuju za špatnou věc. Líbí se mi, že je v seriálu vidět vliv fandomu - různé vtípky, co v komunitě vznikly, jsou nyní částečně kanonizovány (např. vyfukování prstů bylo přímým shoutoutem pro bronies).

Filmy obsahující Stýva Seagala nebo Jean-Claude Van Damma se též zaměřují na dospělou část fanoušků.

(30.12.2012, 18:07)Fun1k Napsal(a): Mělo by se nezapomínat na to, že oficiálně je to pořád seriál pro menší osmi let. A doufám, že se to podaří vyvažovat i do budoucna.

No to se dle mého názoru právě nějak extra nedaří.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Grunt - 30.12.2012, 18:20
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Terok - 31.12.2012, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)