Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pony obludárium stvorené Azsharou kletete
#9
Twilightsmile zrovna ta první trapná skica se mi ze všech těch věcí líbí nejvíce i když mi chvíli trvalo pochopit kdo je kdo, ale to je jen tím, že tam nejsou jejich typické barvy. Máš celkem příjemný rukopis a vůbec to má hezkou atmosféru.
U toho OC... přijde mi že to nakreslil uplně někdo jiný, než ten první obrázek. Vůbec mi tam nesedí kombinace těch tvrdých černých linek a ostrých odseků (hlavně u nohou) spolu s měkkým stínováním. Navíc když je v pozadí opět použita ostrý přechod mezi pásy vůči kanónu který má všechny přechody plynulé. Tyhle dvě věci mi na tom vadí asi ze všeho nejvíce.
Líbilo by se mi víc, kdyby bylo stínování buď bez jakéhokoliv rozpití, nebo naopak by si vypustila linie a rušivé ostré přechody.
Na druhou stranu se mi líbí efekt těch not a nenašlo jsem tam téměř žádné anatomické chyby Ajsmug
Těším se na další věci od tebe a awww doufám, že tě moje kritika nijak neodradila od další práce Fluttershysad
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - od Vlče - 03.01.2013, 14:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)