Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ivovy super (a nebo taky ne) obrázky
#21
Ja kto, že jsem si toho všimnul tak pozdě? No nevadí. Takže znalecký posudek: Hodně jsi se zlepšil, už to vypadá docela pěkně, ale nejlepší je ten nápad a detaily. Rainbowkiss

1) Poník na zastávce: Pěkný, jenom ty nohy jsou takový dřevěný a je tam velikostní nepoměr, bud je ten poník moc velkej, nebo zastávka moc malá. Ke čtení jízdních řádů by musel moc schýbat hlavu... A nebo třetí možnost, v Canterlotu maj takhle malý zastávky. Rainbowlaugh

2) Poník se stavebnicí: Zatím asi nejhezčí, ale opět, nejlepší jsou tam ty detaily. Metro Canterlot... Rainbowkiss Hodně rozvinutej systém, to už musej stavět aspoň 60 let, ne? Pinkiehappy Trošku chaotický trasování, ale jinak to celkem připomíná metro sovětského typu, hlavně tou okružní linkou. Dále ta kniha, je to 140 let MHD Canterlot? To už je teda velká historie, očekávám, že první dopravní prostředek bylo metro, nebo snad pony-spřežná tramvaj? Rainbowlaugh

Správný barvy, červená, barva MHD... Klasická T3, Celestie mezi tramvajemi... AWESOME! Rainbowkiss To jsou nejlepší tramvaje na světě Heart, ty mam radši, než všechny poníky dohromady, škoda, že už u nás nejezdí... Pinkiesad2

3) Poník u počítače: Easter egg úplně jasnej - ROCID - Reorganizátor Canterlotské Integrované Dopravy? Dobrý Pinkiehappy Jo, když Ropid dostane volnou ruku, to je katastrofa a země Discordova, velkej dopravní chaos... Snad to s ROCIDem takhle neni Rainbowlaugh

4) Bus: Dost zvláštní minibus, něco jako Mave CiBus ENA... Zajímavý detaily, skládací dveře, to už se snad dneska u busů (bohužel) nedělá, transparent Pragotron taky dobrej, něco jako má KT8D5 na čele na cílový stanice. Twilightsmile

Takže celkově hodnotím jako super, za to máš ode mě +1!


(14.12.2012, 20:34)Baterka Napsal(a): jak se ti mohou líbit dopravní prostředky? to je zajímavé já znám jen tankistu.

Jo, někomu se prostě líbí, je nás víc. Stejně tak jako většina lidí nechápe, jak se nám můžou líbit poníci. Jenže poníci jsou nakažliví, doprava ne. Na tuhle otázku si (na rozdíl od toho, proč se mi líbí MLP) nedokážu odpovědět, prostě je to v každým z nás. Je to skoro stejně složitá otázka, jako proč já jsem já. Já třeba osobně to mám tak, že už od dětství jezdím jen MHD, tak jsem si začnul všímat různých věcí a zalíbilo se mi to. Ajsmug Ale spíš se mi líbí doprava jako celkově, resp. taková, jaká tu byla před asi 10 lety, o dnešní MHD v Praze už se nedá říct, že by se mi líbila, spíš jí nesnáším, je to čím dál tím horší. Twilightangry2Ajsleepy

(06.01.2013, 21:20)Ccody Napsal(a): A na nějakej easter egg se ti víš co

Njn, pochopí jen ten, kdo se vyzná v pražský MHD. Ajsmug
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ivovy super (a nebo taky ne) obrázky - od Host - 14.12.2012, 22:04
RE: Ivovy super (a nebo taky ne) obrázky - od Tails - 06.01.2013, 22:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)