Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ivovy super (a nebo taky ne) obrázky
#23
Pokračování offtopicu:
Všechno starý... To neni ten problém, naopak ty starý věci jsou ještě dobrý a poctivý (pokud už se nerozpadaj), zatímco co se vyrábí ted, to je často šmejd. Naše pražský SORky, to jsou největší křápy, jaký jsem kdy viděl. Je tam spousta chyb, interiér je naprosto blbě řešenej, je to poruchový, hnusný a předražený. A nevěřím tomu, že to vydrží tak dlouho, jako starý Karosy, ani náhodou. Mám takovou jednu příhodu, jednou jsem takhle jel asi 15 let starou Karosou, před náma jela asi 2 roky stará sorka, která se porouchala a my jsme jí suveréně předjeli RainbowlaughRainbowwild
A to je jen jeden z mála problémů, který naší MHD trápí. Applejackconfused S novými tramvajemi je situace podobná, zatímco ty starý jezdí bez problémů.
A vandalismus... Čím větší město, tím se mu víc daří. Tady je zničený všechno Twilightoops, ale třeba linkový autobusy někde mimo velký města jsou úplně v pořádku.
V jakým městě žiješ? Pokud taky v Praze, tak se nedivím, že MHD nesnášíš, to jsme na tom pomalu stejně, jenže já k ní mám vztah ještě z dob, kdy bylo všechno jinak... Fluttershysad Jednou s dopravou seknu, než doprava sekne se mnou. Ajsleepy
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ivovy super (a nebo taky ne) obrázky - od Host - 14.12.2012, 22:04
RE: Ivovy super (a nebo taky ne) obrázky - od Tails - 07.01.2013, 00:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)