16.01.2013, 09:00
Tak tohle už je blbost.... Kdyby hasbro z Twi udělalo alicorna trvale, tak by se setkalo s nemalým odporem bronies. A kdyby udělali z celé M6 alicorny? To bychom jsme si mohly začít hledat nový seriál
Neboj nic takového se nestane.
Neboj nic takového se nestane.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Fimfiction is life.

