Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP v nízkém rozlišení pro telefony apod.
#23
Nah, proč bych to stahoval a dával jinam...? ...nemá smysl duplikovat zrdcadla.

Jinak nechci aby měl Dumbass pocit, že jsem mu sebral hračku Pinkiehappy ...jeho pomoci si MOC vážím, proto jsem ho taky hodil do autorů a udělal mu tu záložku s cute jablíčkem Pinkiehappy
(hard-title neumím udělat automatizovaně, do PragoFFestu na to asi nesáhnu, bo zkoušky)

Určitě to můžem hodit někam na mediafire nebo ulož.to, ale já prostě nesnáším to opisování capchy a čekání. Navíc mám tu možnost, server na optice a volnej diskovej prostor... ...tak jsem si řekl že pro mojí novou "druhou rodinu" něco udělám (a dělám to i pro sebe)... ...bylo to spontánní a přišlo mi to logický, fakt v tom prosím Dumbe nehledej nějaký soupeření, klidně nechám jako autora jen tebe... ...smrtelně vážně Pinkiesmile


Renduju na vzdáleným stroji, napsal jsem si na to skript v bashi (15 řádků, celých 10minut práce Pinkiehappy ), který vyrenderuje jakékoli rozlišení si vymyslím. Takže ať si hučí xeony někde v racku a ne PC pod mým stolem...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: MLP v nízké kvalitě pro telefony apod. - od pidi - 21.01.2013, 20:50
PSP Formát k MLP FiM - od Gusta_Dashie - 23.04.2013, 18:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)