21.01.2013, 21:20
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.01.2013, 21:21 uživatelem Nessie. Edited 1 time in total.)
Frolda: Děkuji
Já mám prostě pro Alicorny slabost. Je pravda, že v jednoduchosti je krása, ale jsem asi moc náročná. Chtěla bych umět kouzlit i létat. Zkrátka jsem se nemohla rozhodnout a Alicorn je takový pěkný mix.
Krom toho jsem měla asi v minulém životě modrou krev nebo já nevím co, vzhlížím ke Canterlotu.
Mě se zase líbí moc tvůj Terminátor Pony
Otaku: No víš jak to je, kdo má stejný účes jako Flutt? Asi nikdo. Ocásek má ale jiný, nechtěla jsem ať je stejná a Rarity mám velmi ráda, zároveň i fialovou barvu a jiné jsem neodolala.
Luně se nedá nic vytknout, je to prostě Luna! 
Já mám prostě pro Alicorny slabost. Je pravda, že v jednoduchosti je krása, ale jsem asi moc náročná. Chtěla bych umět kouzlit i létat. Zkrátka jsem se nemohla rozhodnout a Alicorn je takový pěkný mix.
Krom toho jsem měla asi v minulém životě modrou krev nebo já nevím co, vzhlížím ke Canterlotu.
Mě se zase líbí moc tvůj Terminátor Pony

Otaku: No víš jak to je, kdo má stejný účes jako Flutt? Asi nikdo. Ocásek má ale jiný, nechtěla jsem ať je stejná a Rarity mám velmi ráda, zároveň i fialovou barvu a jiné jsem neodolala.
Luně se nedá nic vytknout, je to prostě Luna! 
PNN = Pony nurse Nessie 


