Anketa: Chcete Twillight jako Alicorna?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
30.77%
56 30.77%
NE
50.55%
92 50.55%
MOŽNÁ
18.68%
34 18.68%
Celkem 182 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight Sparkle je alicorn v Season 3
(23.01.2013, 22:20)Xeelee Napsal(a): A prodávání těch retardovanejch pony mimin pro nejmenší bych postavil mimo zákon pod trestem odnětí svobody aspoň na deset let Rainbowlaugh Ahoj, jsem Pinkie Pie. Podívej, umím mluvit.

To mi pripomína reklamné spoty s chodiacimi / plačúcimi / slintajúcimi / whatever bábikami, pri ktorých sa mi otváral nožík vo vrecku a mal som sto chutí vyhodiť telku von oknom (ja viem, "love & tolerate, no...). Takéto nezmysly dávajú MLP na roveň hračkám pre deti do 3 rokov a z bronies robia akurát tak úchylov, na ktorých sa spoločnosť môže pozerať s odporom, mať ich za gayov (nič proti menšine), pedofilov, prípadne im zháňať miesto vo vystlanej cele so slušivou bielou košeľou s dlhými rukávmi.

Aj negatívna reklama je reklama, no potrebujeme reklamu, ktorá nám akurát tak viac uškodí, než pomôže? Nech nás Boh chráni toho dňa, kedy sa z MLP stane výhradne tovar pre kojencov a malé deti spolu so všetkými cumlíkmi, hrkálkami, presladenými uši trhajúcimi pesničkami a fľašami na mlieko.

Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od Hotsteppa - 23.01.2013, 22:44
RE: [SPOILER] Twilight Sparkle (...) v Season 3? - od Návštěvník - 07.02.2013, 01:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)