Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy v TV s animovanými klipy
#30
(24.01.2013, 12:37)Martin Napsal(a): Možná jj.. myslel jsem tyhle:
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20...yville.jpg
Plyšáci, kdybych je měl rád, jsou z 90% lepší od fanoušků než z výrobny Hasbra..

Eeyup, to jsou ony Pinkiesmile A o kvalitách plyšáků made by Hasbro není třeba diskutovat Pinkiesick

Citace:Mě se právě G3 líbí, ale to je otázka vkusu:

Neřekl bych vkusu, spíše fanouškovství dřívější verze. Třeba lidé, kteří viděli Star Wars ep. I, II a III před IV, V a VI, se na ty starší díly nemůžou dívat, přitom já na ně nedám dopustit. Nebo třeba hra Gothic, lidi kteří začínali trojkou a pak zkoušeli dřívější díly, ji prohlásili za nejlepší a ty starší leckdy nazvali odpadem, který se nedá hrát. Já začínal jedničkou, kterou jsem dohrál X krát za všechny frakce a klidně bych ji hrál i dneska, kdyby si rozuměla s Win 7. Přitom Gothic 3 považuji za díl nejhorší (Čtyřka už se vůbec nepočítá Rainbowlaugh ) a dohrál jsem ho jen jednou. Stejně tak prvních 150 pokémonů atd...
Záleží na tom, v jakém stádiu věci do ní člověk propadne, pak se už těžko tento názor změní, protože se stal fanouškem toho co bylo tehdy, ne co bylo potom, ani předtím a má k tomu tedy úplně jiný vztah.

Pro diskuzi a porovnávání jsou tyto generační rozdíly skvělé, ale ten hate co to vždycky vyvolává, nechápu, pořád to přece tvoří jeden celek Applejackunsure To už bychom rovnou mohli od srdce nenávidět římany, australopitéky a neandrtálce, že byli před náma. Pravda však, že moje generace zvykne nenávidět mladší generaci (a naopak) i dneska, a to nemluvím o vztahu důchodců a mládeže... nenávist se zřejmě stala jakousi normou společnosti Ajsleepy

Citace:Mimochodem, tuhle krásku mám doma jako jedinou MLP hračku (když pominu Sunshine)

Má přímo děsivý cutiemark Pinkiecrazy

Citace:Co se týče té princezny.. Je to fakt dcera...

To netuším, teď jsi mě vyspoilil ty Rainbowlaugh Pouze jsem zahlédl tento obrázek novinky na netu, znal jsem starší název jednoho z následujících dílů (Princess Coronation) a dal jsem si dvě a dvě a dvě dohromady Rainbowlaugh

Citace:třeba teď ta omílaná motýlí RD, ta má hroznou stavbu těla a xicht Pinkiesmile

Jaká? Tu neznám Pinkiecrazy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Reklamy v TV s animovanými klipy - od Martin - 19.10.2012, 22:21
RE: Reklamy v TV s animovanými klipy - od Pajzl - 24.01.2013, 13:23
RE: Reklamy v TV s animovanými klipy - od Host - 24.01.2013, 16:52
RE: Reklamy v TV s animovanými klipy - od Host - 25.01.2013, 23:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)