Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMV by Mesu
#1
Video 
Jelikož a protože už nějakou dobu dělám PMV, tak jsem se rozhodla, že vám je předvedu spolu s mým komentářem proč jsem je udělala plus co se mi na nich líbí a nelíbí. Rainbowlaugh Všechny videa dělám ve Vegas Movie Studio HD Platinum 11.0

První PMV - Princess Luna - Falling inside the black
Obvykle dělám PMVčka podle textu písničky - tato od Skillet mě inspirovala k vytvoření videa, které odkazuje na pocity Luny, když byla ovládána Nightmare Moon. Na tomto PMV se mi líbí temná atmosféra, kterou jsem vytvořila za pomoci pár dobře použitých efektů - naopak se mi moc nelíbí, že jsem musela zneužít tolik fanartů - bohužel Luna se v seriálu vyskytuje minimálně, takže jsem se musela spolehnout na kreativitu bronies Pinkiesmile

Druhé PMV - Stamp on the ground PINKIE PIE STYLE!
Po poslechnutí této písničky od italobrothers mě napadalo pouze jediné - Pinkie Pie jak skáče na "Jump jump jump'" Pinkiehappy Jedna z mála věcí, které se nedalo odolat, proto jsem se hnedka pustila do PMV - Tady se musím pochválit za načasování a za použité efekty alá noty a balónky - na druhou stranu jsem to s nima v některých částech PMV přehnala a vypadá to přeplácaně Twilightoops

Třetí PMV - My little pony - anime opening - Ma-Ka-Se-Te Tonight
Původně jsem ho moc ukazovat nechtěla, ale když už něco dělám, tak sem dám všechno. Tohle by se dalo nazvat novým openingem inspirovaným openingem z anime Kore wa zombie desu ka. Hmmm co k tomu říct. Tak maximálně že se mi líbí nápad s nápisama, nelíbí se mi, že to uprostřed moc nepasuje k písničce, omluvit se to dá tím, že jsem to vážně dělala narychlo Pinkiehappy

Čtvrté PMV - Princess Celestia - God is a girl
Když už mám Lunu ,tak proč ne Celestii? Noooo..... když ono to není tak jednoduché. Prostě jsem dostala blok a dál jak do poloviny písničky jsem se nedostala - naděje na dokončení - asi kolem 20%. Hrozně moc se mi líbí nápad se světlem - Celestie v něm vypadá více majestátně.Twilightsmile Nelíbí se mi konec, kdy už jsem vážně nevěděla co s tím a tak jsem tam šoupla fanarty Ajbemused

Páté PMV - Pony Kanon
Opět mě posedl anime opening tentokráte z anime Kanon Twilightsmile V tomhle jsem poprvé zneužila zpomalení videa (předtím jsem nevěděla jak to udělat Rainbowlaugh ) a dost se mi to líbí Pinkiehappy špatnou stránkou je někdy až přílišné zesvětlení. Prostě jsem to přehnala

Šesté PMV - Gift of a friend
čerstvě vytvořené PMV a zatím asi nejlepší co jsem vytvořila. Tentokrát se mi dost provedlo prolínání, na druhou stranu mi některé záběry trošku nesedí, ale s tím se prostě nějak nedalo nic dělat Rainbowlaugh Prostě se mi líbí

Sedmé PMV - Tacata Pony!
V hlavní roli Rainbow Dash a Pinkie Pie. Zatím asi nejpropracovanější z mých PMV i když se to na první pohled nemusí zdát. Upřímně jsem na něj pyšná hlavně na speciální efekty které jsem si stáhla na pond5 - vřele doporučuji Doufám, že se líbí Twilightblush

osmé PMV - Twilight's Monster
Jedno kratší PMV uděláno za jeden den, použity pouze záběry z Lesson Zero :3 PMV je zaměřeno na temnou stránku naší Twilight v doprovodu písničky Monster od skupiny Skillet. Trochu temnější video, některé záběry nejsou tak "awesome", ale myslím, že je to jinak docela povedené XD Mno posuďte sami.

deváté PMV - My Little Butterfly Pony Mega Remix
Další z větších projektů na kterém jsem pracovala delší dobu - hlavně kvůli tomu, že mi z něj blbnul
Sony Vegas. Mega Remix písničky Butterfly od skupiny Smile.DK se mi k poníkům parádně šiknul. Doufám že vy budete stejného názoru až zhlédnete celé video Twilightblush

desáté PMV - Discord's Mambo no.5
Stále nechápu co mě sakra napadlo, ale video z toho vyšlo celkem dobré Rainbowlaugh Ale to vám řeknu, že jsem u něj měla asi na 2 měsíce zásek páč jsem nevěděla jak dál XD No video je hotové a čekám na vaší kritiku.
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PMV by Mesu - od Mesu - 13.11.2012, 20:21
RE: PMV by Mesu - od Vlče - 13.11.2012, 22:04
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 13.11.2012, 22:34
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 23.11.2012, 20:11
RE: PMV by Mesu - od RadlanJay - 24.11.2012, 00:15
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 24.11.2012, 00:30
RE: PMV by Mesu - od Xeelee - 24.11.2012, 02:40
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 24.11.2012, 16:20
RE: PMV by Mesu - od Xeelee - 26.11.2012, 03:40
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 26.11.2012, 22:22
RE: PMV by Mesu - od Tails - 02.12.2012, 00:57
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 10.12.2012, 03:17
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 02.01.2013, 13:05
RE: PMV by Mesu - od Cailean - 09.01.2013, 22:20
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 12.01.2013, 03:46
RE: PMV by Mesu - od Geeshta - 12.01.2013, 17:16
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 19.03.2013, 17:04
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 03.05.2013, 21:06
RE: PMV by Mesu - od Mesu - 11.06.2013, 16:26
Re: PMV by Mesu - od AleXan - 26.04.2014, 02:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)