Anketa: Mám obrázky zveřejňovat i zde na bronies?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
100.00%
4 100.00%
Ne
0%
0 0%
Celkem 4 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky DragonsCz
#6
Hele, pokud ten bloček máš na kreslení pod lavicí, tak to chápu, já měla kroužkový blok se čtverečkovaným papírem, který se tvářil jako sešit Pinkiehappy
Jinak opravdu ti doporučím jinou tužku, mikro je na rýsování, ne kreslení (teda pokud nemáš technickou kresbu, hihi).
Ta červená věc, o které nám učitelé tvrdí, že je to měkká tužka, opravdu není měkká tužka Pinkiesmile takže doporučuju zajít do papírnictví a poptat se po tužce s označením "číslo/B", s tím že 1B je "nejtvrdší" z měkkých a 8B nejměkkčí, ale to už jsou tužky na jiný druh kresby, já používám 6B.
Co se papíru týče, vykašlala bych se na klasický papirus do tiskárny, je pravda, že jsou na něm lépe vidět i méně výrazné čáry, ale na kreslení moc vhodný není (aspoň mě se s ním dělá poměrně blbě, když jde o čistou tužkovou kresbu). Lépe se naučíš tužku vnímat na takovém tom nažloutlém papíru, je trošku hrubší, než ten bílý do tiskárny.
A pak už jen kreslit, kreslit, kreslit. A ze začátku se nemusíš stydět za překreslování již existujících obrázků (třeba vektorů ze seriálu), koneckonců, já tak začínala taky (akorát jsem překreslovala Muchovi plakáty Pinkiehappy ).
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky DragonsCz - od DragonsCz - 15.02.2013, 01:11
RE: Obrázky DragonsCz - od Baterka - 15.02.2013, 09:16
RE: Obrázky DragonsCz - od Azuliana - 15.02.2013, 09:25
RE: Obrázky DragonsCz - od Baterka - 15.02.2013, 09:30
RE: Obrázky DragonsCz - od DragonsCz - 15.02.2013, 11:52
RE: Obrázky DragonsCz - od Azuliana - 15.02.2013, 12:16
RE: Obrázky DragonsCz - od Zmok - 15.02.2013, 18:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)