Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostihy a sázky: Equestria edition
#1
Zdravím.
Už dlouho mi duní nápad, zponifikovat oblíbenou hru Dostihy a sázky.
Mám mnoho představ, ale nechci to dělat sám. Chtěl bych mít více nápadu, od několika lidí, kteří by se rozhodli mi tento nápad uskutečnit.
Potřebujeme udělat jak hrací desku, tak peníze (bits), a karty.
Pokud by se nám hra vyvedla, a všechny potřebné věci by jsme dodělali dokonce, myslím, že by nebylo od věci materiál poslat dál, aby si i ostatní mohli udělat vlastní desku. Neděláme to pro peníze Pinkiesmile

Desku bych nechal vytisknout na tvrdý kartónový papír, či podobný materiál. Žetony ze dřeva (to možná, protože jsem sehnal kamaráda, co do dřeva vypaluje obrazy), bankovky z normálního tvrdého papíru, možná zalamovaného, a jako figurky by jsme použily naše BB figurky ne ? Rainbowlaugh

Potřebuji vědět, kolik lidí by bylo ochotno pomoci. Potřebuji hlavně grafiky, a lidi, co vymyslí karty a hrací pole.

Budu rád, pokud budete hru alespoň znát, nebo ještě lépe, pokud jí znáte nazpaměť Pinkiesmile

Později dodám další info, pokud se dá hra do chodu Pinkiesmile


Jen si to představte. Večer, všichni zubožení ze srazu, jdete přespat k ostatním, a ti, co nejsou opití do němoty budou hrát Dostihy a sázky s poníkama ... chtěl bych být u toho Rainbowlaugh

Děkuji za přečtení, popřípadě zapojení Pinkiesmile

Váš Dumb
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Dostihy a sázky: Equestria edition - od Dumbass_CZ - 07.03.2013, 19:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)