Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heroes and Generals
#4
Ok takže již 3 hodiny se snažím dostat se do hry, ale jediné co vidím je jen mapa kde se přesouvají jednotky. Nic se neděje, do boje nemohu a celkově hra očividně nerada oznamuje... no v podstatě cokoliv, dám tomu ještě půl hodiny mého života a pak to poletí.


edit:
Ok takže quick edit.
*hluboké nadýchnutí*
Má mysl byla znásilněna touto... "hrou". První čekám více než 3 hodiny na to aby mě matchmaking kopl do boje a když jsem se objevil v boji, tak jsem byl přesně 21x insta killnutej od něčeho co jsem ani neviděl. Náš tým neměl tanky a nepřítel měl obrněnce, tanky a letadla... yup totally fair. Pušky nemají pointu v této hře, protože s nima nejde trefit ani stodolu. Samopal nedostanu do lvlu 1 000 a myslím že by i tak neměl pointu. Tato hra se chce strašně moc tvářit jako battlefield ale failuješ na všech možných místech. Ovládání není intuitivní, zbraně si dělají co chtějí, není killcam, extrémní množství bugů (zasekávání o schody když chcete jít nahoru např.)... Hudba je chabá a zvuky jak kdyby vypadly ze stejného zdroje...

Jinými slovy tato hra mě uráží na intelektuální, psychické, herní a morální úrovni a její autoři by se opravdu měli zamyslet jestli ví co dělají. V dnešní době kdy máme zdarma hry jako World of Tanks (kterej je na nic, ale stále je lepší jak tohle), War Thunder a Mechwarrior Online... nevidím důvod proč se zabývat něčím tak špatně udělaným. Možná dám ještě nějakou hru, třeba mě ta hra oslní a nebo se zblázním. Pinkiecrazy

edit2:
Ok tak jsem dal další hru a jsem si již 100% jistej že jen ztrácím čas. Aneb mapa kde je mlha, jde vidět cirka na 400 metrů a nepřítel mě insta snipuje přes celou mapu když mě zaručeně nemůže vidět. No nic čas jít hrát tanky, takovéto hry člověku ukážou, že tanky nejsou tak špatné a že bych mohl hrát něco o dost horšího. Například tuhle zmutovanou blbost. Facehoof
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Heroes and Generals - od Jerryshy - 19.03.2013, 18:18
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 19.03.2013, 21:02
RE: Heroes and Generals - od Jerryshy - 19.03.2013, 22:58
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 20.03.2013, 00:04
RE: Heroes and Generals - od Jerryshy - 20.03.2013, 15:20
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 20.03.2013, 17:38
RE: Heroes and Generals - od Jerryshy - 20.03.2013, 18:24
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 20.03.2013, 19:56
RE: Heroes and Generals - od Bazzi97 - 21.06.2013, 11:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)