Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heroes and Generals
#6
Už jsem byl v mnoha betách ať už multiplayer nebo masivně-multiplayer her a nikdy v životě jsem nečekal přes hodinu na hru.

Jde o to že jsem za 4 boje neměl téměř možnost ani vystřelit z pušky protože nepřátelé respawn-killovali vše co se spawnulo. A když už jsem měl tu možnost vystřelit, tak za 10 kulek má zbraň netrefila na +- 200 metrů. Jednou jsem se pokoušel střílet do AFK nepřítele a moje zbraň magicky netrefovala na vzdálenost, že bych ho mohl pažbou umlátit. Jestli tahle hra má něco jako fyziku kulky to nevím, ale zkoušel jsem všechno možné. Hrál jsem ARMU a vím jak střílet jak v hit-scan FPS tak v simulátoru.

Taky jsi nějak nevysvětlil tu věc, že nepřítel na férovku střílí na mapě kde je mlha když mě prostě vidět nemůže.

A ano pokud se v bitvě objeví desítky různé techniky a my jsme měli jen pěchotu, tak je to špatný game-design. Je mi jedno jestli pro to je herní vysvětlení, ale tohle je věc pro game-balance. Pokud hra nemá game-balance, tak nemá nejmenší hodnotu jí hrát.

Nechci ti brát tvůj názor, ale dle mého názoru je tohle jedna z nejhorších her co jsem kdy zažil. A věř že jsem zažil i hry co nešli ani hrát. Nerad to přiznávám, ale i zatracené CoD:MW2 je lepší jak tohle a to je už co říct. Facehoof
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Heroes and Generals - od Jerryshy - 19.03.2013, 18:18
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 19.03.2013, 21:02
RE: Heroes and Generals - od Jerryshy - 19.03.2013, 22:58
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 20.03.2013, 00:04
RE: Heroes and Generals - od Jerryshy - 20.03.2013, 15:20
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 20.03.2013, 17:38
RE: Heroes and Generals - od Jerryshy - 20.03.2013, 18:24
RE: Heroes and Generals - od Fingusa - 20.03.2013, 19:56
RE: Heroes and Generals - od Bazzi97 - 21.06.2013, 11:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)