Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
#16
thesecret1:
Pravda. Jinak děkuji za odkazy, alespoň mám meteriál ke studování Raritywink

(08.04.2013, 22:16)RadlanJay Napsal(a): Stavba textu: Zde zřejmě největší problém. Často volíš nevhodné nebo krkolomné výrazy či slova, což
narušuje text.

To je ta nezkušenost. Jsem si toho vědom a pevně doufám, že se mi časem podaří tuto nepříjemnost prolomit (alespoň částečně).

(08.04.2013, 22:16)RadlanJay Napsal(a): Opakování jmen, výrazů, přirovnání. K označení postav použij jejich vzhled -> Fialová klisnička, kudrnatý poník.

Zde jsem se bál především toho, že jakmile začnu nahrazovat jména za "fialová klisnička" a "kudrnatý poník", tak by se v textu stále opakovaly slova "klisna" a "poník", což by v závěru mělo stejný efekt.

(08.04.2013, 22:16)RadlanJay Napsal(a): Téma/zpracování: Celkově to je OK, akorát to kazí fakt, že jsi si vypomohla dvěmi scénami ze seriálu. Přeci jenom jsi mohla vymyslet něco jiného než příhodu s punčem a vanou.

Jsem polichocena. Říkám si, že bych se byla radši narodila jako žena, ale bohužel jsem se narodila jakožto muž Rainbowlaugh Pokud jsem si vypomohl scénkami ze seriálu, tak to bylo opravdu nechtěné, dokonce si to ani neuvědomuji a nejsem schopen tu podobnost najít (Gummy v punči má asi k jedné nejblíže, druhá mi stále uniká).

(08.04.2013, 22:16)RadlanJay Napsal(a): Já osobně příliš neholduji takovýmto tématům "Co by bylo, kdyby v díle SxxExx řekl poník x poníkoví x tohleto a tohleto. Pokud to není opravdu fest originální nebo emociální, je to jednoduše řečeno nuda.
5/10

Tady mi vůbec nedochází, na co konkrétně narážíš. Applejackconfused
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Tuxik - 08.04.2013, 23:03
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)