Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu
#81
Elevea:
"A můžeš mi tedy popsat, jakou strašlivou životní zkušeností si cracker prošel, když cheatuje?"
O zadne nevim. Z ceho tak usuzujes? Osobne v tom nevidim ani zadny problem ani duvod z toho mit mindraky.

Mohl bych tu psat romany nad vyznamem slov, neni treba co. Radeji zazitky nez opisovani wiki.
Tak tedy, klidne bych se oznacil za hackera, crackera a cheatera. Proc? Protoze si dovoluju editovat a ovlivnovat obsah hry, jenz neni normalne pripustny. A to treba z duvodu:
- chci hrat na vyssim rozliseni starsi hry
- chci wide screen
- chci lepsi texture pack
- chci vyssi obtiznost (hnesni hry jsou oproti puvodnim tak lehky)
- chci si vyblbnout (Q3 -defrag mod), tosit sceny, delat benchmarky a podobne.
- a ano, i zkusit cheaty na nesmrtelnost, prochazeni zdi, vsechny zbrane a podobne.

Vse vyse zminene je brano jako modifikace hry. Takze pokud mas v pravidlech serveru ze jakakoliv modifikace hry je zakazana, mimo veci povolene primo ve hre, tak smula. Vse jsou hacky, a cheaty.

Co se mi treba stalo je, ze na normalnim Q3 mi zacala blbnout grafika a probilkavat. Zmizely textuty a videl jsem jen obrysy polygonu. Jinak receno, vidim vse skrz hrany a vidim kde jsou ostatni lidi.
Tohle de fakto cheat neni, nic jsem nemodifikoval, spravne? Proste chyba ve hre.

Kamosi hrali treba se "simply objects" zadny textury a vse hodne kontrastni (Q3). Ano, meli vetsi frag-rate ale vse je primo ve hre povolene a mozne. Osobne jedu na plne detaily s texturama.

"Co děsivého a bolestného jej dohnalo k tomu, aby kazil hru ostatním?"
proc tyhle veci spojujes? Jakoby cheatovani byl nejaky rape a insest s trojnasobnou vrazdou.

Proste hraju, ostatni lidi hraji taky, mam z toho nejaky pocit a delam nejaky rozhodnuti. Jestli nekdo cheatuje, nebo ne, ma asi tak stejny vliv jako jestli je mistr sveta nebo lama. Mysleno tak, ze visledek je jaky z toho ja budu mit pocit. S lamou me to bavit nebude. S mistrem sveta no .. asi taky moc ne kdyz si ani neskrtnu.
A jestli pri hrani s cheaterama se budu bavit, tak jdu do toho.

Druha vec je, kdybych hral pro zabavu, ale protoze si chci dokazat (a hlavne okoli) ze jsem proste nejlepsi. Jasne, pak budu nadavat a prsket na cokoliv a kohokoliv, kdo ma je o trochu lepsi vyhodu nez ostatni.
Oka cheateri, fajn. Vykopneme. A co bude dal, budeme kopat lidi co maji namakanejsi komp, co jim tatinek k vanocum nadelil Razor prispusenctvi, co hraji o rok dele, co maji mensi lag (lepsi pripojeni), nebo ze si nahodou kamarat z platiny sedl ke konzu za silver.

Oh, buuuu ....

Kdyby se radeji lidi starali o sebe, usetri ostatnim tolik namahy.
(mysleno v dobrym. take nechci nikterak zatracovat praci adminu, hlidani, kicky, warn a bany jsou treba).
To video jsem sem chtel taky hodit. Pekny priklad jak se "rychle resi". By me zajimalo, jestli dotycny cheatoval, nebo jestli se mu povedl nahodny frag.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 04.05.2013, 13:12
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 06.05.2013, 14:26
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od xsoft - 03.12.2013, 12:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)