Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FF Festival Fantazie 2013 - HUDEBNÍ WORKSHOP
#1
Ahoj poně moje, někteří z vás si možná všimli že budeme mít v pátek 5.7. od 14:00 na
FF2013 - Dvouhodinovej MLP hudební workshop
kterej skromně řečeno organizačně i technicky padá na moji hlavu.

Pozvánka a motivace
Nejprve vás chci všechny pozvat, ať už jste na tom s hudbou jakkoli. Bude to jedinečná možnost si zablbnout. Je fakt úplně šumák jestli na něco hrajete nebo si maximálně zpíváte ve sprše a to ještě jen pokud nejsou sousedi doma.

Budete mít možnost vyzkoušet si spoustu nástrojů, pokecat s lidma kteří nějakou tu vlastní tvorbu páchají a hlavně zjistit, že hrát MLP songy živě je hrozně jednoduchý! Twilightsmile
Tohle není jen pro nadané! Pro ty z vás, co trpí absolutním hluchem se pokusím zajistit větší množství perkusivních nástrojů (bubny, tamburiny, paličky, roury, židle) ...protože tady může být součástí produkce úplně každý.


Co bude k dispozici
Workshop bude hlavně o tom, ukázat, jak si zahrát to nejlepší z MLP tvorby na kytaru u táboráku, piáno v hospodě na srazu nebo vlastně úplně na cokoli a kdekoli. Písničky budou mít posunutou transpozici tak, aby jejich hraní bylo co nejjednudušší. Vaše vlastní nástroje vítám všema deseti, ale ze svých zásob jsem schopen zajistit:
  • Klávesy Yamaha PSR730 a Casio CT700
  • Normální a 3/4 kytara
  • Elektrická kytara + 10W kombo
  • Čtyřstrunná elektrická basa
  • Mikrofon + mix + 50W kombo
  • V případě zájmu jsem schopný zajistit housle, trubku, flétny, foukací harmoniku a pokud by někdo ale opravdu moc chtěl, tak i cello.


Právě TY rozhodneš co budeme hrát!
A to hlavní, pište mi sem do vlákna až 4 songy, který byste si chtěli zahrát. A vůbec se nebojte psát věci co se vám líbí, protože není problém zahrát Discorda, This day Aria, cokoli!
Moje osobní tipy jsou třeba Love is in bloom nebo Great to be Different. Každopádně ale vyberu podle vás... ...tak šup šup, pište. Pinkiehappy

Průběžné pořadí TOP4
Kód:
Smilesong:      III
Winter wrap up: II
BBBFF:          II
Discord:        II
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
FF Festival Fantazie 2013 - HUDEBNÍ WORKSHOP - od pidi - 30.05.2013, 18:49

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)