Anketa: Je tohle téma pro vás spíše motivace, nebo demotivace? (pokud demotivace, tak to tu smažu =) )
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Motivace
58.82%
30 58.82%
Demotivace (ale nechat)
5.88%
3 5.88%
Demotivace (smazat)
7.84%
4 7.84%
je mi to fuk
27.45%
14 27.45%
Celkem 51 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mezinárodní sláva CZ/SK bronies!
#1
Ahoj lidi,
jelikož se nám tu poslední dobou množí příspěvky od lidí, jejichž výtvory se dostávají i za hranice našeho skromného fóra do, řekněme, prestižnějších míst (ano, myslím hlavně Equestria Daily), tak si myslím, že by nebylo špatné zde udělat takovou jakousi ukázku těch daných děl.

To znamená, všechny známější (= dostanivší se na EQD) obrázky, hudba, povídky či jakékoliv jiné pony-related materiály.

Piště mi sem, o čem víte, ať už u své tvorby či ostaních lidí z CZ/SK komunity, ideálně odkaz na dané dílo + odkaz na EQD (pokud jej již nepohltil čas), či na jakékliv jiné významější stránky (= například vyhrané různé soutěže atd., viď Vlče). Prostě se pochlubte !
Já to tu zkusim průběžně moderovat a vkládat do prvních příspěvků.

Myslím, že je zde již mnoho příkladů a bylo by fajn je tu mít pohromadě. Jedná se mi hlavně o to, aby bylo vidět, co se "proslavilo" i od nás.

Tento topic budu průběžně promazávat, aby to tu zůstalo co nejvíc přehledný, jelikož budu příspěvky přidávat do prvních postů. Sorry za rušení posthuntu :D

Přesto sem piště cokoliv vás napadne, promazávat to budu vždy jednou za čas (X měsíců...)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Mezinárodní sláva CZ/SK bronies! - od Antošík - 15.07.2013, 14:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)