Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft film - Stín draka
#40
No Rainbowlaugh, práce na filmu byly zahájeny v září 2012 Rainbowlaugh, ovšem všechno se kazilo a záběry byly doslova odpadní, takže jsme to dali k ledu a vytáhli zase tento rok v květnu. Od té doby jsme natočili asi 20 minut materiálu. Pracovalo se na tom v květnu, červnu a červenci, poté byly všichni na dovolených a v září jsem měl problémy se školou Rainbowlaugh.První část traileru se dělala ještě před květnem (text), pouze scény se zaměnili za kvalitnější a druhá část se musela stihnout za tento víkend (přičemž hudba se vzala vytvořená pro jinou scénu, je to kvůli tomu že jsme se mohli dostat už teď do komunitního dílu creeprovinek (Bývá jednou za dlouhou dobu). V pátek máme poradu a příští týden o prázdninách (+ já mám 2 dny volna, bwahaha) chci natočit minimálně 10 minut (Takže co počítám, film bude mít přes hodinu Rainbowlaugh).
Vzhledem k tomu, že díky traileru a zveřejnění v Creeprovinkách očekávám nával nových herců, půjde to více od ruky, protože doteď natáčel aktivně jen 1 z 15 Rainbowlaugh

A to hlavní co jsem zapoměl zmínit!
Hudbu dělá mistr Aelipse Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Minecraft film - Stín draka - od Flippy - 07.08.2013, 22:46
RE: Minecraft film - Stín draka - Nábor - od Sójový lecitin - 08.11.2013, 23:16
RE: Minecraft film - Stín draka - Nábor - od Flippy - 21.10.2014, 19:11
RE: Minecraft film - Stín draka - od Flippy - 25.05.2015, 22:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)