Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako ste niekoho zasvätili do MLP
#11
Hned na začátku mého objevení MLP, jsem to poslal kámarádovi s touto větou " Tak tohle by sis měl pustit! To je úžasný." No a za pár hodin měl jsem prvního, který byl zasažen poníkama a zapsal se sem na forum Pinkiesmile

Pár takových lidí jsem už nějak zponifikoval tím, že jsem jim poslal odkaz na MLP se stručným popisem toho, co My little pony je a aby se podívali sami a vyhodnotili svůj závěr.

Dokonce i má mamka se na to občas podívá a je dobrý, když mi pošle zprávu, že se jí líbil ten a ten díl
Mezi mé nejsilnější zážitky patří, když jsem se díval s mamkou a strejdou jeden večer na Snowdrop a společně si pak utírali slzičky. To bylo krásný být v kruhu rodinném a dívat se na poníky. Pinkiesmile

Zponifikoval jsem u nás také jednoho trafikanta, který si před rokem otevřel svoji trafiku. Je to bezvadný chlápek a já se s ním jednou před odjezdem na sraz do Prahy rozpovídal o MLP. Všiml si totiž mých placek na batohu. Twilightsmile Asi tak za půl hodiny jsem mu řekl o všem, kolem poníků a bylo na něm vidět, že je překvapen. Za pár dní jsem se tam zastavil a řekl mi, že se podíval na pár dílů a že to opravdu má jisté kouzlo. Od té doby tam prodává časopis My little pony a před pár měsíci se to rozrostlo i o Cider Somersby Rainbowlaugh

Prakticky celá firma, ve které dělám, ví o mé zálibě a když dojde na poníky, tak jim milerád odpovím. Když máme pauzu, tak si pustím tablet a zpravidla nejsem sám, kdo se dívá se mnou na nějaké díly MLP či jim pouštím různá PMV.

Nyní se rýsuje jedna holčina z práce, kterou jsem zasvětil do MLP a tak čekám dneska na její reakce, až si pustí první díly MLP. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ako ste niekoho zasvätili do MLP - od Blue Storm - 20.09.2013, 12:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)