Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako ste niekoho zasvätili do MLP
#34
Mé dnešní zasvěcování, aneb jak přežít dvě hodiny. Rainbowderp

Od 15:30 do 17:30 jsem měl zajímavou věc. Trenérova dcera mě nespustila z očí, když jsem jedl oběd v jídelně a chtěla být se mnou, jakož to nová zábava na hraní.  
Jak ale zabavit tří letou dceru, která dělá všechno co já? Která chce být středem pozornosti?  Jak to udělat, abychom  já i ona vyvázli ty dvě hodiny bez psychické újmy ?  Jedině tím, že se stane pokusnou věcí mého výzkumu.

Subjekt N.I.N.A.  3 roky
-Výzkum na bázi sledování PMV, songů MLP a krátkých ukázek z dílů My little pony, za účelem zjistit, jak to vnímá tříleté dítě.
-Jako zdroj MLP byl vybrán tablet 8“ a repro JBL Go
-Po dobu dvou hodin byl subjekt N.I.N.A.  vystaven různými PMV, kousky dílů MLP a dalšími videi s poníkama. Já sledoval její reakce na dané poníky a zjišťoval, který poník se jí nejvíce zamlouvá v podobě její změny v povaze.  
- Přehrávali se všichni poníci z Mane 6, CMC, všechny princezny a některé backround postavy.
- Podle zjištěných reakcí se subjektu  N.I.N.A. nejvíc  líbila Rarity.  Bylo to zjištěno jejím soustředěným výrazem, klidnější povahou a schopností se doktnout toho poníka holou rukou.  Ostatním poníkům nedávala tolika reakcí, spíše se u dalších postav vlnila do rytmu hudby.

Výsledek výzkumu:  
Už i tříleté dítě dokáže rozlišit určité typy poníků a reagovat na toho, kdo se jí nejvíce zamlouvá.  N.I.N.A.  si oblíbila módní návrhářku Rarity z Ponyvillu, která nyní expanduje jak do Canterlotu, tak i do Manehattenu.  Díky tomuto výzkumu, jsem tak přežil dvě hodiny v relativním klidu se tříletým dítětem, aniž bych já či ona, ušli k újmě na zdraví. Pinkiecrazy
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ako ste niekoho zasvätili do MLP - od Blue Storm - 23.04.2016, 22:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)