Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
#1
Lightbulb 
Ahoj,
Toto fórum jsem si připravoval dlouho a nenechám si jej jen tak vzít, Rainbowkiss K věci. Zažíváte chvíle kdy si říkáte co byste dělali a jak byste si plánovali odpoledne či celí den. Mám na to navazující otázku která o sobě vypovídá asi už z názvu vlákna Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem. Osobně je to otázka k zamyšlení. Já třeba mám rád Rainbow dash a nikdy nepíšu smajlíky které nemají obrázek právě jí. Já bych s Rainbow Dash podnikal různé blbinky jako třeba jezdil na kole, nebo létal poněvadž ona asi moc na kola nebude když je to poník Rainbowlaugh nebo bychom bláznili někde v přírodě, bože musí být krásné umět létat ale to je zase jiná otázka... Zahráli si paintball nebo zase dováděli v přírodě (bez dvojsmyslů... Rainbowhuh) nebo bych šel do kina s ní a koukli bychom na nějaký super film který by zrovna běžel na plátně. A pak bychom k večeru si dali nějakou pěknou večeři ve stylu švédské stoly. Asi bych pozval i její kamarádky. Ovšem přátelství je magické. A jak magické budou vaše odpovědi? Jsem na ně osobně zvědav! Rainbowderp

Připomínky pro chytré hlavičky: Rainbowderp
1. Jedná se o normální svět. (Náš)
2. Jedná se o MLP když je to čistě v sekci My little pony a vy...
3. Bavíme se o nejoblíbenější postavě z MLP (obecně poník ale pokud máte nějakého mazlíčka jako nejoblíbenějšího...)
Snad jste natolik chytří abyste pochopili před napsáním komentáře tyto tři celkem důležitá pravidla! Rainbowwild A pokud ano tak vám nehorázně gratuluji a můžete psát Rainbowlaugh

A těm co pořád mozek nebere tak opravdu JEDNA postava z MLP, chápu že někdo má rád všechny třeba ale opravdu jednu jenom, děkuji...
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od DoktorPetr - 12.11.2013, 22:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)