Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
Rainfall: dobre, uz je mi to jasne Pinkiesmile ostatne, vylevat si před svým oblíbeným poníkem duši z neštastné lásky, nebo se na něho "vrhnout" by podle mě bylo asi tak stejně efektivní, jako se na kolenou prosit o projev nějaké fyzické náklonnosti: v lepším případě by tě myslím poslala do háje, v horším bys měl asi někde na těle modrofialovy otisk jejího kopyta Pinkiesmile

Ja sem tu pred rokem psal, ze kdybych měl jeden den s AJ, vyuzil bych to ke zbohatnutí - chtel jsem z ní udělat medialni hvezdu a sam se stat jejim manazerem. Na tom je krasne videt jak sem byl blbej - penize Rainbowwild ted uz bych takovou blobost neudelal. Ted bych se jí nejspís snazil ukazat co nejvic z naseho sveta (treba techniku, kterou v Equestrii nemaji a kterou mame my misto magie, pak Prahu, jedno z nejkrasnejsich mest na svete a nakonec bych ji ukazal moje kamarady - to znamena vas). Ted si tak uvedomuju, jak je vlastne jeden den malo. A taky by hodne zalezelo, za jakych okolnosti by se AJ dostala do naseho sveta...a navic to neni vubec spatnej napad na povidku - "Muj den s Applejack" Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od Mácaman - 11.01.2016, 16:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)