Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan
Shlédnuto až teď v sobotu (spolu s Pinkie Apple Pie a nejnovější epizodou) a musím říct, že mě tenhle díl nadchnul víc než většina ostatních: z tohohle bylo cítit přesně to, co mě k MLP přivedlo a na seriálu se mi líbí nejvíc Twilightsmile

Taktéž poprvé za celou dobu FiM vystoupila některá z BG postav způsobem jako Coco Pommel - chápu, že ne každý to tak vnímá, ale ten moment, kdy se na konci dílu ukázala v kině a se slovy "May I join you?" oslovila mane6, vnímám jako výrazný milník v celé G4. Moc se těším z toho, co se z toho ještě vyklube Pinkiesmile

Tomuhle dílu dávám 10/10 a zařazuji mezi svých top5 dílů v MLP:FiM (což bych u dílu zaměřeného na Rarity v životě nečekal, ale je to tak) a to nejen proto, že ukázal další situaci, která dokáže snadno rezonovat s mnoha mými zkušenostmi a vzpomínkami...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Pexxa - 28.12.2013, 13:51
RE: Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Jamis - 20.01.2014, 13:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)