Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí
#11
Jenže je rozdíl v tom, když obrázek či povídku sleduje někdo, kdo se o to víc zajímá a ten, kdo se jen chce podívat.
Věřím, že většina fóra se i nad obrázky nepozastavuje několik hodin a neustále do něj civí. U povídek je to něco jiného. Ty často mnohé odrazují už jen tím, že tam je moc písmen Pinkiecrazy.
Je to trochu škoda. Jak pro obrázky, tak pro literaturu. Věřím, že kdyby se tu objevilo pár lidí, co by se pozastavovaly v obrázcích i v povídkách v detailech, přineslo by to čerství vzduch do zavedené rutiny.

Komix mě kdysi dávno taky napadl ale protože s tímhle nemám žádné zkušenosti a nevěřil bych si na to, nevím zda bych do toho šel Pinkiesmile. Výzva by to ale byla.

A ke kritice. Myslím si že ta opravdu hloubková, by se neměla bez svolení autora obrázku nebo povídky zveřejňovat. Ať si ji udělá kdokoli. Ano, pokud má ve vláknu napsáno kritika, tak je tato forma víc než žádaná ale do normálního vlákna bez tohoto označení bych to tak netahal. Ono se totiž opravdu kritizuje těžko. Jen málo lidí dokáže podat opravdu dobrou kritiku tak aby byla objektivní a přitom ti přímo do očí neřekla jak špatný jsi. Kritika má mít obě dvě stránky. Pochválit klady a zvýraznit zápory.
Poslat opravdu hlubokou kritiku pouze autorovi je podle mě lepší, než ji jen tak zveřejnit. Co si budeme povídat. Jsme jenom lidi a opravdu se mi málokdy chce číst od někoho něco, když před tím dva lidi napíší referát přes celu A4 o tom, kde tam má chyby. Pak už od začátku budu předpojatý.
Podobně to je i s příspěvky typu "Je to dobré, pokračuj" a "Něco takového je opravdu špatné" Tyhle příspěvky také hodně ovlivňují ale musím říct, že mě osobně ani tak ne. To spíše opravdu ty sáhodlouhé výčty i chyb, kterých si nikdo jiný než odborník nevšimne.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí - od Rwakk - 02.01.2014, 17:54
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Rwakk - 02.01.2014, 02:07
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Tuxik - 02.01.2014, 03:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)