Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí
#21
Ono je těžké porovnávat malbu a literaturu, která se na tomto fóru vyskytuje. Autoři co tady píší se snaží abych jejich díla byla profesionální a měla všechno možný i nemožný (no offence). Co se týče obrázků většina na tomto fóru (je tu ovšem celkem dost vyjímek) je jednoduchá a jejich náročnost se nedá porovnávat s náročností povídek. Dají se vytvořit relativně za chvíli a i tak vypadají dobře (v porovnání s kvalitní povídkou u které je na to potřeba mnohem více času). Takže je jasné, že tady bude mnohem víc lidí, kteří se pokusí kreslit, protože pro lidi, které nakoplo k tvoření MLP je jednodušší začít obrázkem.

Rozhodně netvrdím, že jedno nebo druhé je těžší, obojí má své úskalí, které jsem při svých pokusech jak o povídku tak o obrázky poznal, takže píšu částečně z mích zkušeností při těchto pokusech.

navíc je podle mne také problém obecně v tom, že současná společnost témeř nečte. neznám moc lidí, kteří skutečně sednou ke knížce a čtou. takže je jasné, že tyto lidé pokud jdou do nějaké tvorby skončí u obrázků.

A ještě jedna věc, ke komentům stylu "je to pěkný" je možné, že spoustu lidí to potěší, ale v literární sekci je alepson podle mého pocitu atmosféra, že tyto příspěvky nejsou moc vítané. Jinými slovy pokud to není alespon trochu rozvedené tak na něj téměř vždy někdo vletí, že tam ten příspěvěk nemá co dělat. Nebo je tam rovnou tag kritika, což dost lidí odradí od příspěvků rovnou, jelikož se bojí aby byl dostatečný a splnil podmínky pro přispěvěk a nebyl označen za ignorování tohoto tagu.

P.S. poslední odstavec je můj osobní názor a rozhodně netvrdím, že je správný.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí - od Ferraripony - 02.01.2014, 20:04
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Rwakk - 02.01.2014, 02:07
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Tuxik - 02.01.2014, 03:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)