Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků?
#25
Tak tunak mám jednoznačný názor. Nie, nie a ešte raz nie Rainbowwild Keby si môžem vybrať akýkoľvek fón, tak by to určite bola Xperia Z3. Jednak som fanda Sony a jednak nemusím vôbec celú tú Apple family (ale samozrejme nemyslím tú, do ktorej patrí Applejack, tá je super Ajsmug ). A dosť mám zlú skúsenosť s užívateľmi Apple zariadení ako na nete, tak aj osobne. Česť výnimkám, ale väčšina mi príde taká namyslená a ten iPhone je presne pre zvýšenie ich vlastného ega, pre nič iné. Sú lepšie stroje, a posledná kauza ukazuje, že aj kvalitnejšie a odolnejšie. Ale tým zase nechcem povedať, že sú to zlé výrobky. To určite nie, ale nemali by z nich robiť niečo výnimočné. Každý z tých výrobcov je svojím spôsobom výnimočný. Súčasne to myslia vážne už aj Číňania ako Huawei, Xiaomi a pod., tak naozaj netreba žiadneho výrobcu podceňovať Pinkiesmile

[spoiler: Môj mobil je už od začiatku ohnutý (design vychádzajúci z Xperie Arc), takže v kapse sa už moc nemá ako ohnúť Twilightblush]
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků? - od LEGION_1 - 03.10.2014, 22:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)