Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 19: For Whom to Sweetie Bell Toils
#20
Už to píšu asi potřetí: Epizody zaměřené na Rarity nebo CMC (v tomto případě dokonce oboje) u mě nikdy příliš nebodovaly, a tohle není výjimka. Hlavním nedostatkem je pro mě celková nevýraznost, takže ani nedokážu přijít na mnoho věcí, které bych o tomto dílu řekl.
Ze záporů mě napadá především samotná Sweetie Belle. Dávání Rarity za vinu "úspěch" jejího představení je už samo o sobě pěkně "silly", ale aby potom ještě sabotovala její práci? I potom, co Rarity popisuje onu zakázku jako "nejdůležitější práci své kariéry"? Sorry, SB fans, ale opravdu jsem ji považoval za rozumnější.
Epizodu naštěstí zachraňuje Luna. Opravdu se mi líbil způsob, jak Sweetie názorně předvedla její chybu, a ani mi nevadilo, že jsme už to samé viděli se Scootaloo.
A to je asi tak všechno. Ani Sapphire Shore, ani zbytek Mane 6 či CMC neměl momenty, které by mi nějak výrazně utkvěly v paměti. Čestnou výjimku tvoří Spike, který konečně dostal scénku, kde z něj neudělali šaška. Alespoň něco.

Mimochodem, Rarity by měla častěji chodit ven. Možná by pak přišla na to, že svoji magii může využívat i v situacích, které nezahrnují módu. Například k navrácení krabice, kterou jí celestiavíproč ukradla v kritický moment její sestra.
It is going to be Celestia who will judge you, not me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 20: For Whom to Sweetie - od Koxi - 19.03.2014, 18:42
RE: Epizoda 20: For Whom to Sweetie Bell Toils - od Krawik - 22.03.2014, 22:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)