Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 19: For Whom to Sweetie Bell Toils
#28
(23.03.2014, 01:38)Fun1k Napsal(a): No překvapilo mě, jak moc tady byla Sweetie hnusná ...
že tento dobrý skutek oplatí téměř zničením její kariéry ...

Vezmi si, že Sweetie je pořád ještě děcko. Myslím, že spousta z nás zná takovou tu situaci, že se dítě rozčílí a říká věci jako "nenávidím tě, už tě nechci..." I ta pomsta bez ohledu na následky je projevem dětského uvažování. Luna tam přichází s dospělejším pohledem, upozornit ji, že ten trest by byl větší, než si Sweetie Belle představuje (zničí Rarity věc, na které jí záleží, ale už nevidí, že by jí mohla zničit celý život).

Jinak: tohle byla první epizoda, na kterou jsem se opravdu těšila předem a jsem ráda, že mě nezklamala. Příjemně mě překvapila opravdu šílená a groteskní sekvence snů, tak nějak jsem očekávala jenom výlet do budoucnosti s ukázkou následků.
Luna čerpající z vlastních zkušeností s tím, jaké je být zastíněna vlastní sestrou - super. Že se opravdu přes den vydala pomoct Sweetie - no budiž, ale řekla bych, že princezna má mít důležitější starosti. A když už jsme u starostí - chápu, že ukradená krabice s čelenkou je problém, ale to vážně nikomu nevadí, že CMC v první řadě nemají v Canterlotu co dělat?
Některé momenty mezi Rarity a Sweetie mi připomněly Friendship is Witchcraft, takže jsem se zasmála možná i tam, kde to nebylo úplně na místě. Vizuální gagy jako Raricloud a rolující marshmallow mě ale pobavily snad oprávněně.

8/10... a už se moc těším i na další epizodu! Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 20: For Whom to Sweetie - od Koxi - 19.03.2014, 18:42
RE: Epizoda 19: For Whom to Sweetie Bell Toils - od Cwossie - 23.03.2014, 14:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)