Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 19: For Whom to Sweetie Bell Toils
#41
Netušil jsem, že "I wish. I hope. I dream. I pray" od Snowdrop tak dobře funguje. Před měsícem jsem si hrozně moc přál vidět Lunu v nějakém díle a dokonce jsem to přání i vyslovil. A ono se mi to splnilo. A se vší parádou. Pinkiesmile

Zde bylo krásně vidět, jak jeden poník vidí věc podle sebe a stačí, aby to byl jen kousek a už si vyvodí své závěry, které mohou pak negativně zasáhnout nejen jeho samotného, ale i celé okolí. Ovšem nevidí, pak už tu druhou stranu, aby pochopil, že to bylo úplně jinak.

Naprosto dokonalý bylo, jak se Luna sama svěřila Sweetie, že tohle měla to samé. Že tam mezi ní a Celestií došlo ke stejnému omylu, který pak vedl k jejich tisíciletému trápení.
Luna tedy hlídá sny poníků ( asi jen hříbatům ) a nasměruje je tím správným směrem. OK. Ale zajímavým zjištěním pro mne, bylo její cestování různými úrovněmi snů, vzpomínek, ba i budoucnosti. Což je hodně cool. Twilightsmile
Je vidět, že Rarity dělá čest svému elementu. I když je ne pokraji zhroucení z toho, že neví, zda stihne dodělat svoji kolekci včas, přesto si našla místečko, aby své sestře pomohla. Pinkiesmile I když se to pak tak zvrtlo.

Celkově ten díl byl výborný a moc jsem si užil alespoň těch pár minut, kdy se objevila má nejoblíbenější postava. Bůh ví, kdy princeznu noci opět uvidím.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 20: For Whom to Sweetie - od Koxi - 19.03.2014, 18:42
RE: Epizoda 19: For Whom to Sweetie Bell Toils - od Blue Storm - 25.03.2014, 00:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: